Kilka słów o nas

Sprzedajemy nowoczesne meble dopasowane do potrzeb klienta. Dbamy o każdy najmniejszy szczegół wytyczając z naszymi klientami nowe trendy wzornicze. Sprzedajemy unikalne meble na wymiar – odznaczające się walorami estetycznymi oraz użytkowymi. Unikalne aranżacje powstają dzięki połączeniu najwyższej jakości, wizjonerskiego designu oraz kompleksowości naszych usług.

Stawiamy na niekonwencjonalną kreatywność

Kreatywność która będzie niepowtarzalna. Zabawa wszelkiego rodzaju fakturami, materiałami, kolorami, schematami sprawia, że produkty Interno są bezdyskusyjnie zachwycające. Zachowujemy balans pomiędzy nowoczesnością, a klasyczną formą aranżacji, dzięki temu idealnie wpisujemy się w gusta naszych klientów.

Sukces oparty jest zawsze na inspiracji

Inspiracja powoduje natchnienie u klienta. Sugestią do pomysłu, są zazwyczaj najprostsze rzeczy, które nas otaczają na co dzień. Bodźce, które odbieramy ze świata zewnętrznego wywołują u nas różne uczucia, które w połączeniu z fachowym okiem naszego konsultanta oraz odpowiednim wigorem zespołu łączą elementy układanki krążące nam po głowie.